KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17113204
nr 1711 3204
Blandteknik
Maja Fredriksson. "Målning IV". Signerad, blandteknik, daterad -89, komposition. Bladets mått: 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 50x40
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:08:00
18/6 22:46:05